Pred pár rokmi, keď sme s priateľkami biznis okolo kozmetiky, kozmetického poradenstva a výroby prírodných produktov len rozbiehali, nikto netušil, kam nás tento zámer zavedie. Najprv to bolo všetko doslova na kolene, v partneri domu na našom sídlisku. Držali sme si ale svoju líniu, tvrdo makali a postupne získali celkom dobré meno.

Pravda,…

čistenie betónových podláhPravda, sídlisko nie je to pravé miesto pre väčší rozmach, ale všetko chce svoj čas. O nejaký rok, či dva sa nám klientela ale natoľko rozrástla, že sme začali s hľadaním priestorov v širšom centre mesta. To viete, začať s hľadaním je vlastne celkom ľahké, ale dokončiť to, šikovne sa presťahovať sa a rozbehnúť veci trochu inak. Ešte lepšie a na vyššie obrátky, chcelo buldočiu povahu. Popri tom sme však aj rozšírili výrobu prírodných kozmetických produktov v našom ishope, takže sa mali všetky štyri o každodennú zábavu postarané. Podstatné ale bolo nájdené miestečko, ktoré stálo neďaleko menšieho, celkom útulného námestia. Vďaka fontánke a parčíku bolo častou križovatkou prechádzok, príjemnou skratkou na autobusovú stanicu. Ale aj miestom pre zaľúbencov alebo rodiny s deťmi. 

 

Načo si…

Načo si to zakrývať. Biznis, či je to iba malý obchod alebo väčšia firma, potrebujú, aby ľudia o vás vedeli. Nám sa to vďaka novým priestorom splnilo, čo nás odznovu a ešte lepšie naštartovalo. Ženy si nás rýchlo našli a niekedy sme mali pocit, že by sa nám hodili snáď aj semafory. Keďže premávka čistenie drevených podláhobčas prevyšovala priestorové kapacity. Ale to sú vskutku milé starosti a nepodstatné zákruty v podobných obchodných príbehoch. Takže sa nám darilo a postupom času sme riešili celkom všedné, až tuctové problémy. Tak ako aj nedávno. Sorry, asi to vyznie úsmevne, no štyri baby sú na niečo také mimoriadne citlivé. Čiže sme sa do toho pustili po hlave.

Jedna z nás,…

Jedna z nás, po dennom finiši, vyhlásila, že tie naše podlahy sú proste „hrôza a strašnosť.“ Sprvu sme ju chceli ukameňovať, no keď sme vychladli a prešli sa po firme, bolo treba uznať, že bežná údržba, ktorá bývala podlahám venovaná, vonkoncom nestačí. Tisícky zákazníckych krokov, prach a zašlapané nečistoty, a tak trochu šedivý, bezfarebný výraz. To všetko ukazovalo, že podlahy vážne potrebujú ruku odborníka. Keď som teda hodila do placu, ktorá z nás si to vezme na čím vyčistiť podlahustarosť, začali všetky – takmer na povel – miešať kávu a kontrolovať si stav nechtov. Ok, zahlásila som, urobím to teda podľa seba, keďže sa u nás delegovanie úloh dajako neosvedčilo. Ale na vás ostanú všetky zaprášené okná a výklady, hmm?

Tak,…

Tak, či tak som v tomto dámskom bleskovom biliarde vyhrala, a preto som večer pohodlne sedela za kompom a hľadala firmu, ktorá by naše podlahy zázračne resuscitovala. A dala im tak šancu na ďalšie úspešné roky v služobnom pomere. Po pravde, celé to hľadanie netrvalo dlho, keďže takmer všetky nitky sa pri hľadaní začali zbiehať k jednému menu – upratovacej a čistiacej firme A SERVIS LIPKA. Oslovili ma nielen kladné reakcie klientov, veľa poďakovaní, pozitívnych recenzií a odkazov, ale aj ich priami odosielatelia. Súkromné osoby, malé aj veľké firmy, zdravotnícke a sociálne ako vyčistiť podlahuinštitúcie, rôzne organizácie, či kultúrne ustanovizne.

Na druhej…

Na druhej strane som však aj od samotnej firmy získala množstvo cenných a podnetných informácií, takže sa mi pomerne rýchlo podarilo vyskladať finálny, celkom presvedčivý obrázok, že práve upratovacia a čistiaca spoločnosť A SERVIS LIPKA, bude pre ošetrenie našich podláh to pravé orechové. Napokon, vyčistiť podlahy v našej firme nebude asi žiadna hračka. Časový priestor je u nás pomerne zúžený, keďže pracujeme okrem nedele neustále. Navyše bude treba počítať s faktom, že dodržujeme pomerne prísne hygienické normy, zvlášť v tej časti firmy, kde dávame dokopy naše kozmetické produkty.  

Na druhý deň…

Na druhý deň – hneď ráno – som do firmy A SERVIS obratom zavolala a vyrukovala na milú slečnu pri telefóne so všetkými zvedavými otázkami, predstavami a želaniami. Veľmi príjemne ma prekvapil ich ústretový prístup, nefalšovane úprimný prejav a maximálna snaha vyjsť nám v ústrety. To sa stále cení. Dôkaz namiesto slov? Čistenie u nás sme si s firmou – v úplnej pohode a s úsmevom – dohodli na nedeľné dopoludnie. prípravky na čistenie podláhPodlahu vraj bežne čistia takým spôsobom, že je už automaticky vydezinfikovaná a samotné finálne voskovanie má z pohľadu chémie i používanej metódy, len tie najvyššie parametre.

Keď bolo…

Keď bolo medzi nami napokon všetko dohodnuté, kolegyne boli zvedavé na detaily, a tak som im tie hlavné – počas spoločného obeda – predstavila. Takže, upratovacia a čistiacia spoločnosť A SERVIS LIPKA sa podlahám venuje už viac ako dvadsať rokov, čo znamená, že v tomto smere budeme v tých najlepších rukách. Aj firma A SERVIS na web stránkach konštatuje, že podlahy sú síce odolné, praktické a ľahšie sa čistia, no pravidelné ošetrovanie a údržba by sa im vyhýbať nemali. Ak je podlaha kvalitná a dobre položená, mala by klientom slúžiť dlho a bezchybne. Napriek tomu všetci výrobcovia podláh zákazníkom odporúčajú, aby sa o ich trvalú kvalitu, funkčnosť a životnosť, starali najmä skúsení profesionáli.  fluatace podlahy

 

Podľa…

Podľa vyjadrení početných odborníkov, ale aj spomínaných výrobcov, platí pri čistení takmer akejkoľvek podlahy jedna základná premisa: v žiadnom prípade nezačnime čistiť jej povrch chémiou alebo metódou, ktorú nepoznáme, prípadne ju nezverme do rúk firme, ktorá nás o systéme čistenia presne neinformovala. A propos, ako sa postaviť k výberu čistiacej a upratovacej firmy? Počas browsovania som narazila na množstvo odporúčaní, aby si človek nevybral hneď tú prvú, na ktorú pri pátraní narazí. Jasné, ste tvrdo konfrontovaní so super ponukami, veľkými sľubmi a košatými slovami o účinnosti, kvalite a skvelých výsledkoch. No v každom prípade sa oplatí dva voskovanie podláhrazy merať a raz rezať. Podlaha a jej finálna kvalita za to predsa stoja.

Väčšina…

Väčšina podláh býva zo svojej podstaty citlivá a náchylná k poškodeniu, najmä v prípade, že sa s nimi zachádza hrubo, neodborne a nešetrne. Veľmi ľahko si takto vyrobíme škrabance, fľaky alebo ju odpíšeme úplne. A to isté platí o vybranej čistiacej firme, ktorá sa na ozajstných profíkov len hrá, čo znamená, že kvalita nebýva jej silnou stránkou. Pre získanie naozaj čistej a kvalitne ošetrenej podlahy je preto najlepším riešením preverená a a pevná ruka skúseného odborníka. Prirodzene, treba k tomu obratom pripočítať moderné stroje, overené čistiace technológie plus výkonnú, ale šetrnú chémiu. Proste, do tretice všetko dobré, hmm?

A teraz…

A teraz už celkom konkrétne. Spoločnosť Košice čistenie podláh pri svojej práci využíva spoľahlivý a výkonný jednokotúčovový stroj. Práve on tvorí podstatu celej čistacej metódy, a zároveň ju pevne a výrazne odlišuje od najrôznejšej, často nekvalitnej konkurencie na trhu. Toto zariadenie preto pomáha nielen hĺbkovo. Ale aj detailne vyčistiť akýkoľvek druh a povrch podlahy. Samotné čistenie firma A SERVIS vždy začína naozaj dôkladným a poctivým vykartáčovaním celej plochy, samozrejme s pomocou jednokotúčového stroja a unikátnej, ale šetrnej chémie.renovácie podláh

V poradí…

V poradí druhou etapou tejto čistiacej metódy je pomoc, ktorú zamestnancom firmy A SERVIS poskytne extra silný vysávač. Táto super pracovitá mašinka dokáže presne a nekompromisne odstrániť všetky možné druhy nečistôt. Aj do podlahy zažratú špinu, a tiež časom nazbieranú mastnotu. Dôležité tiež býva, že počas vysávania sa podlaha zbaví aj zvyškov vody po vydrhnutí. Čo je pre firmu, a najmä klienta vítaný bonus. Pri tejto robote sa osvedčuje i malá vychytávka, ktorá proces „zberu vody“ uľahčuje. Pružná, oproti opotrebovaniu odolná hubica a jej flexi gumené lišty, zbavia plochu všetkej vody s prehľadom.

čistenie mramorových podláhV tomto…

V tomto okamihu treba povedať jednu podstatnú informáciu. Po skončení etapy vysávania býva nami vyčistená podlaha hygienicky nezávadná a hĺbkovo vyzdezinfikovaná. Takýmto výsledom sa nemôže pochváliť iný systém čistenia. Ale aj napriek tejto dobrej správe, nasleduje ešte jedno umytie čistou vodou, aby sa odstránili aj posledné zvyšky chemického čistidla. Potom je na rade už len pomalé sušenie. I preto sa dá povedať, že výnimočný a spoľahlivý jednokotúčový stroj je považovaný za unikátne zariadenie, ktoré dokáže nanajvýš účinne vykonať nielen celkové, ale i detailne vyčistenie akéhokoľvek typu podlahy. Práve vďaka nemu naša spoločnosť A SERVIS LIPKA získala, a naďalej si aj udržuje, všetky konkurečné výhody v oblasti čistenia podláh.

Z pohľadu…

Z pohľadu basic techniky je jednokotúčový stroj účinné mechanické, elektricky poháňané zariadenie s pracovnou hmotnosťou okolo 50 kilogramov, ktoré v procese čistenia precízne využíva silný prítlak smerujúci na čistiaci kotúč s priemerom 45 centimetrov. Zamestnanci firmy, ktorí s týmto strojom pracujú, sú profesionálmi s dlhoročnou praxou. Každý má široký prehľad o používaných chemických prípravkoch, ktoré je možné bezpečne aplikovať. Taktiež ovládajú všetky technologické kroky, čo spoluvytvára stabilitu výsledkov a spokojnosti zákazníkov.čistenie liatych podláh

Spoločnosť…

Spoločnosť A SERVIS čistí podlahy predovšetkým s použitím zásaditých druhov chémie. Ak treba, vie siahnuť aj po látkach s chemicky kyslým profilom. Takéto prípravky sa najčastejšie aplikujú na čistenie podláh, ktoré boli súčasťou stavebných prác. Hodia sa na likvidáciu stôp po vápne alebo cemente, prípadne iných stavebných materiálov. Veľa klientov na trhu sa až príliš často sťažuje, že firmy ktoré im podlahu vyčistili, zanechali po sebe namiesto spokojnosti skôr zlý pocit. Áno, špina je síce preč, ale povrch podlahy ostal  hrubý, nevábny, a často aj drobne poškodený. A SERVIS LIPKA s týmto názorom súhlasí, a tak ponúka prácu skutočných odborníkov a profesionálov.

čistenie priemyselných podláhPri použití…

Pri použití spomínaného výkonného jednokotúčového čistiaceho stroja a špeciálnej, šetrnej chémie, u nás nedochádza k poškodzovaniu ošetrovanej plochy a konečný výsledok klienta uspokojí. Aj preto mechanický pohyb nijako nezaťažuje povrch čistenej podlahy, tým skôr, aby ho dajako poškodzoval. Pre podlahu ale býva veľmi dôležité aj dôkladné navoskovanie, čiže finálne zakonzervovanie podlahy. Spoločnosť A SERVIS LIPKA podlahy voskuje v procese tzv. fluatácie. Na podlahu špecialisti firmy tak postupne nanesú priemyselný polymér, čo je pre jej kvalitu kľúčové.

 

Vosk,…

Vosk, teda priemyselný polymér, zabezpečí, že sa čistá podlaha nezačne rýchlo špiniť a jej elegantný vzhľad zostane na dlhú dobu zachovaný. Poväčšine býva podlaha ošetrovaná  pololesklým, prípadne matným voskom. Podlaha si vďaka vrstve špeciálneho vosku uchová podstatne cenník čistenie podláhdlhšie svoju čistotu a jej povrch ostane v každom smere bezpečný. Polymér zabezpečuje pre každý druh podlahy optimálnu elasticitu, a tiež potrebný protišmykový efekt, čo predstavuje ťažiskové parametre kvalitne ošetrného povrchu.

Firma A SERVIS LIPKA…

Firma A SERVIS LIPKA každú podlahu voskuje dvakrát až trikrát. Zmyslom je vytvoriť jednoliatu, pevnú vrstvu, ktorá odolá bežnému namáhaniu, pričom zabezpečí pružnosť, protišmykovosť a ochráni dosiahnutý vzhľad vyčistenej plochy.  A čo bolo ďalej? Keďže sme boli na všetkom s kolegyňami dohodnuté, už o niekoľko dní sme mali dvoch zamestnancov pred našimi vchodovými dverami. Bolo vidno, že páni majú túto svoju robotu v malíčku, keďže nič nerobili navyše, sústredení a presní.

čistenie podláh cena z m2Podlahy…

Podlahy sa už po vydrhnutí tvárili oveľa prívetivejšie, takže sme všetky čakali len a len super výsledok. Pravdu-povediac, ten nás doslova a do písmena ohromil, keďže s nanesenou vrstvou vosku vyzerali všetky plochy ako nové, dokonca perfektné. Poviem vám, je to vážne skvelý pocit, získať za svoje peniaze taký kus profesionálnej roboty. Neľutovali sme tak ani jediný cent, lebo pri komplexnom posúdení na úrovni „má dať, dal,“ vychádzal náš výsledok ako bezkonkurečne najlepší. Tie naše podlahy skrátka už zďaleka svietili dokonalosťou a čistotou. Aj preto vám rada, resp. všetky naše baby z kozmetiky, odporúčame skvelé služby tejto poctivej a profesionálne zdatnej spoločnosti. Od firmy A SERVIS LIPKA tak získate nielen špičkovú kvalitu a precízny výsledok každého čistenia, ale aj pocit, že pre vás pracuje naozaj ústretová, seriózna a zohratá partia ľudí, ktorí pre vašu spokojnosť urobia prvé aj posledné.